Zrcadlo Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem – stylový doplněk koupelny s hliníkovým rámem a skleněným povrchem


Zrcadlo Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem

Zrcadlo je důležitou součástí každé koupelny. Kromě toho, že slouží ke kontrole vlastního vzhledu, může být také stylovým prvkem interiéru. Pokud hledáte zrcadlo, které bude plnit obě funkce, může být ideální volbou Zrcadlo Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem.

Zrcadlo Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem

Stylový doplněk koupelny

Zrcadlo od Bemeta se vyznačuje moderním a stylovým designem. Hliníkový rám v barvě hliník vytváří pěkný kontrast se skleněným povrchem, který zároveň působí velmi elegantně.

Detail Zrcadla Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem

Osvětlení pro dokonalou vizáž

Zrcadlo Bemeta disponuje osvětlením, které bude dokonalou pomůckou při líčení či úpravě vlasů. Díky němu si můžete být jisti, že neopustíte koupelnu se špatnou vizáží, protože nebylo dostatečné světlo. Navíc, světlo vytváří vkusný efekt, který dokáže změnit atmosféru koupelny.

Dotykový senzor pro snadné ovládání

Zrcadlo Bemeta obsahuje dotykový senzor, který umožňuje jednoduché a přesné ovládání. Stačí lehce přitisknout na tlačítko a světlo bude svítit tak, jak potřebujete.

Pokud hledáte stylový a praktický doplněk koupelny, Zrcadlo Bemeta s osvětlením a dotykovým senzorem je skvělou volbou. Výrobce garantuje jednoduchou montáž vrtáním.

Chcete se podívat na produkt a uvidět více fotek? Na srovnavacnabytku.cz najdete detailní popis a technické parametry zrcadla.