Vyzkoušejte luxusní boxspring BARBARIO 17 v barvě vínově červená látka!

Uvod: Pokud hledáte nejen velmi pohodlnou postel, ale také něco luxusního, které bude váš pokoj zdobit, pak byste měli věnovat pozornost posteli boxspring BARBARIO 17. Je to kousek, který si představujeme pod pojmem „postel snů“.

Boxspring BARBARIO 17 180x200 cm vínově červená látka

Popis:

Boxspring postel, která získává na oblibě díky svému úžasně luxusnímu designu a skvělému spánkovému komfortu.

Design: Pokud řekneme BARBARIO 17, automaticky si představit dobře vypadající kousek, a to je s ní úplně jinak! Tento model je k dispozici v krásné vínově červené látce, která vašemu interiéru dodá šmrnc, ale nejde jen o barvu. Pohovka je vybavena bonellovými pružinami, díky čemuž má dokonalou elastickou konstrukci a věšinou se přizpůsobuje vašim tělesným proporcím.

Úložný prostor:

Chcete mít věci pohromadě a uspořádané? S BARBARIO 17 to není problém!

Prostor: Pokud se rozhodnete pro tento kousek nábytku, abyste si ušetřili místo, ale získali na komfortu, můžete být rádi, že budete mít na roztřídění zbytečných věcí dostatek místa. Pod postelí se nachází úložný prostor, který využijete pro všechno, co nesmí rušit vaše oko.

Boxspring BARBARIO 17 180x200 cm vínově červená látka s úložným prostorem

Rozměry a materiál:

Rádi byste měli postel, která bude mít nejen hezký design, ale také bude poskytovat komfort v každém ohledu? To vše je BARBARIO 17!

Rozměry: Postel je k dispozici se standardními rozměry 180×200 cm, aby poskytovala dokonalé místo pro každého jednotlivce.

Materiál: V tomto případě byl použit materiál Mat Velvet 68, který garantuje maximální pohodlí, měkkost a dokonalý komfort.

Závěr:

Postel BARBARIO 17 je kouskem, který vás přesvědčí svým vzhledem a jeho výkonem.

Výhody: Kvalitní konstrukce, luxusní vzhled, skvělý komfort, úložný prostor, skvělá cena a v neposlední řadě profesionální servis.

Doporučení: Takže, pokud hledáte kus nábytku pro svůj pokoj, který by vám poskytoval nejen dobře vypadající design, ale také velmi pohodlný spánek, postel BARBARIO 17 je tou správnou volbou pro vás. Důrazně doporučujeme pořídit si boxspring postel 180×200 cm, která vám zaručí nejen nezapomenutelný noční zážitek, ale také dokonalé spánkové podmínky. Pokud chcete vědět více, pošlete nám e-mail nebo se podívejte na detailní informace o tomto produktu na našich stránkách v odkazu níže:

Více informací