Venkovní koberec Universal Prime – šedá, rozměr 60 x 110 cm

Je to skvělý nový doplněk pro vaši zahradu nebo terasu! Venkovní koberec Universal Prime je nádherným kouskem, který přinese stylový vzhled vaší terase i balkónu. Navíc se snadno čistí. A jestli máte doma zvířecího mazlíčka, budete ocenění antistatické vlastnosti tohoto koberce.

Vyroben z kvalitního materiálu

Koberec je vyroben z 100% vinylu. Tento materiál mu poskytuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám, a proto může být použit venku. Navíc je velmi snadno čistitelný, takže pokud něco vyléváte, nebo pokud na něj něco spadne, stačí ho jen otřít hadrem a je to!

Antistatické vlastnosti

Další velkou výhodou tohoto koberce jsou jeho antistatické vlastnosti. To znamená, že se na něm nebude držet prach, vlasy ani zvířecí srst. Pokud se tedy rozhodnete pořídit si tento koberec a máte doma psa nebo kočku, budete s ním nadmíru spokojeni.

Stylový design

Kromě skvělých vlastností má koberec Universal Prime také velmi stylový design. Jeho šedá barva a jednoduché geometrické tvary se hodí do jakéhokoliv exteriéru. A pokud by vás zajímalo, jak to vypadá v praxi, můžete se podívat na produktovou stránku zde.

Snadná instalace

Dobrou zprávou je, že instalace koberce Universal Prime je snadná. Stačí ho pouze položit na požadované místo a případně ho přichytit k zemi pomocí hmoždinek. Díky svému lehkému materiálu je velmi snadno přenosný a můžete ho použít kdekoli.

Konstrukce a údržba koberce

Koberec není tkaný, jedná se o potisk, což znamená, že se nemusíte obávat, že se některé z nití rozpadnou. Údržba koberce je velmi snadná. Stačí použít hadřík a vodu, nebo speciální čisticí prostředky k čištění koberců a v pohodě! Díky voděodolnosti a odolnosti vůči povětrnostním podmínkám na koberci nebudou zanechány žádné stopy po daždi.

Tak proč si nezkrášlit zahradu či terasu tímto stylovým kouskem? Přeci jenom, venkovní koberec Universal Prime je skvělým doplňkem a láká na něj každý pohled!