Umyvadlová baterie Paffoni Ricordi s výpustí měď IR085RM – nadčasový design a skvělá funkčnost!


Umyvadlová baterie Paffoni Ricordi s výpustí měď IR085RM

O popisu

Obyčejné každodenní věci mohou být více než jen praktické předměty sloužící k ulehčení života. Dobře navržené produkty, jako je umyvadlová baterie Paffoni Ricordi s výpustí měď IR085RM, mohou být také krásným doplňkem interiéru a přidat do něj šmrnc. Tato kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí v retro designu vám navíc poskytne prvotřídní funkčnost a spolehlivost.

O výběru provedení

Tento model baterie je vyráběn v provedení měď. Toto krásné kovové provedení bude skvěle vypadat v kombinaci s různými typy keramických umyvadel a podle způsobu a stylu instalace si jistě dokážete najít přesně to správné použití pro tento doplněk Vašeho interiéru.

O rozměrech a designu

Výška baterie je 16,2 cm, což je ideální výška pro umyvadla různých rozměrů, a s délkou výpusťového ramene 23,5 cm, splňuje tento model kromě skvělé funkčnosti také svůj účel jako propracovaný designový prvek. Retro design a dokonalé řemeslné zpracování budou zajímavým zpestřením každé koupelny, tj. i té Vaší!

O konstrukci a kvalitě

Tato baterie je vyrobena z prémiových materiálů a ani při každodenním používání neztrácí na své kvalitě. Pracuje velice spolehlivě a s minimem údržby. Baterie je rovněž vybavena keramickou vložkou, díky které dosáhnete hladkého a snadného ovládání a dlouhé životnosti.

Skladem ihned k odeslání

Jste zaujati tímto nadčasovým kouskem? Neváhejte s jeho pořízením a užijte si skvělou funkčnost a kvalitu, která vám v každodenním životě ulehčí Vaše ranní a večerní hygienické procedury. Objednat si můžete přímo na stránkách našeho obchodu.

Klikněte zde, abyste si přečetli více o produktu a objednali si ho ihned.