Teleskopická rohová police do sprchy Wenko Prea Dolcedo, praktické řešení pro minimalizaci prostoru v koupelně


Teleskopická rohová police do sprchy Wenko Prea Dolcedo – Praktické řešení pro minimalizaci prostoru v koupelně

Wenko – Král všech koupelen z celého světa

Wenko je jednoduše králem všech koupelen z celého širokého světa. Díky praktičnosti kousků této značky vznikají království, kde chaos a nepořádek nemají šanci.

koupelna

Co Wenko nabízí? Řešení pro minimalizaci prostoru v koupelně. Jednou z takových praktických vychytávek je Teleskopická rohová police do sprchy Wenko Prea Dolcedo.

rohová police

Teleskopická rohová police do sprchy – co to vlastně je?

Teleskopická rohová police do sprchy je ideální pro minimalizaci místa v koupelně. Její praktické umístění do rohu sprchy umožňuje nejen lepší využití prostoru, ale také snadný přístup ke sprchové kosmetice.

Jak to funguje? Tyč se dá roztáhnout do rozměrů 65-275 cm. Obvod tyče je 2 cm.

Proč si pořídit Teleskopickou rohovou polici do sprchy Wenko Prea Dolcedo?

Jednoznačnou výhodou je její jednoduchá instalace. Díky teleskopickému systému není potřeba být zručným kutilcem, stačí ji jednoduše zapíchnout do stropu a rohu sprchy.

Tento produkt je vhodný nejen do moderních koupelen, ale také do tradičních koupelen a to díky neutrální barvě (bílá) a jednoduchému designu.

koupelna

Závěr

Zakoupit Teleskopickou rohovou polici do sprchy Wenko Prea Dolcedo je rozhodně praktická a elegantní volba. Vyberte si kvalitní produkt od značky Wenko a minimalizujte místo v koupelně.

Zde si můžete tento skvělý produkt zakoupit!