Stylová stojací lampa Faze 130 cm zlatá od Opviq

Stojací lampa Faze od značky Opviq je skvělou volbou pro ty, kteří touží po elegantním a nadčasovém doplňku do svého interiéru. Lampa s jemnými zlatými tóny a čtyřmi skleněnými koulemi jako stínidly, působí vzdušně a dává místnosti jemné a příjemné osvětlení.

Tuto stylovou lampu si můžete pořídit na naradi-cz.cz, kde vás čeká dokonalý prvek pro váš byt.

Specifikace produktu

Materiál: Kov, sklo

Barva: Zlatá

Typ žárovky: 4x E27 (max. 40 W)

Stupeň krytí: IP20

Rozměry produktu

Výška: 130 cm

Průměr podstavce: 32 cm

Průměr stínidla: 15 cm (4x)

Délka kabelu: 200 cm

Stojací lampa Faze je ideální pro umístění v kuchyni, obývacím pokoji či ve vaší pracovně. Lampu můžete snadno kombinovat s dalšími dekoracemi a doplnky a vytvořit tak skvělou atmosféru jakou jen budete chtít.

Opviq Faze stojací lampa

Kovové tělo lampy Faze v kombinaci se skleněnými stínidly nejen hraje s moderním designem, ale také nabízí trvanlivost a odolnost. Díky pečlivému zpracování tuto lampu budete moci používat po mnoho let.

Lampa Faze nabízí čtyři zdroje světla, které pokrývají celou místnost a dodávají jí jemnou a příjemnou atmosféru. Výkon lampy můžete regulovat dle svých potřeb a vkusu, a to díky volbě správných žárovek.

Zlatý nádech této lampy navíc dodává celkovému efektu důstojnost a styl.

Opviq Faze stojací lampa design

Stojací lampa Opviq Faze je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít příjemné a přitom stylové doplňky. Pořiďte si ji i vy a zútulněte si svůj byt či kancelář.