Sprchové dveře 120 cm SAT TEX SIKOTEXD120CRT – výběr kvalitních a moderních dveří do koupelny


Vybíráte nové sprchové dveře a chcete si být jistí, že zvolíte kvalitní a moderní produkt? Pokud hledáte sprchové dveře o rozměru 120 cm, určitě by vás mohlo zaujmout toto provedení od značky Sikotec.

Popis produktu

Sprchové dveře Sikotec SAT TEX SIKOTEXD120CRT jsou bez madel a vaničky, mají výplň z čirého skla a jsou v lesklém chromu. Jejich výhodou je systém posuvného otevírání, který vám umožní snadný přístup do sprchového koutu bez nutnosti vynaložit velkou sílu na otevírání dveří.

Easy Clean

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Pokud používáte sprchovou kabinu pravidelně, určitě zde potvrdíte, že uklízení a péče o sklo není vždy jednoduché, ale tuto úpravou se veškerá práce s čištěním značně zjednoduší.

Vyberte si správnou orientaci

Levá nebo pravá orientace? Nebojte se, výrobce myslel na to, že každá koupelna může mít odlišné uspořádání a proto nabízí obě varianty orientace. Stačí si tedy vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje prostoru, ve kterém budou sprchové dveře instalovány.

Pokud se rozhodnete pro tento produkt, určitě nebudete litovat. Je kvalitní, moderní a bude skvělým doplňkem vaší koupelny. Pokud máte zájem si sprchové dveře Sikotec SAT TEX SIKOTEXD120CRT zakoupit, můžete je najít na webu www.nabyteklevneji.cz

Sprchové dveře

Podobné produkty můžete najít i u jiných výrobců, ale pokud hledáte kvalitu, moderní design a jednoduchou údržbu, produkty od Sikotec jsou tím správným výběrem.

Užijte si svou novou sprchovou kabinu a už nikdy se nebudete muset trápit s obtížným čištěním skla.