Sedací souprava Aramis v zeleno-černém provedení pro levý roh

Chcete něco nového a svěžího do vašeho obývacího pokoje? Pak je tady pro vás perfektní volba sedací souprava Aramis v zeleno-černém provedení pro levý roh! Tato rozkládací sedací souprava je nyní k dostání za akční cenu a nabízí vám celou řadu funkcí a vlastností, které vám usnadní život.

Funkce sedací soupravy Aramis

  • Pružiny falister – zajišťují pohodlné sezení a držení tvaru sedačky.
  • Rozkládací funkce – sedací souprava Aramis se snadno přemění na pohodlnou postel.
  • Funkce spánku – skládací mechanismus umožňuje nastavit opěradlo tak, aby poskytovalo pohodlný spací prostor.
  • Úložný prostor – souprava disponuje praktickým úložným prostorem pro uložení přikrývek, polštářů a jiných věcí.
  • Chromované nožky – elegantní a odolné nožky dodávají sedací soupravě Aramis moderní vzhled.

A to není vše! Sedací souprava Aramis má také výšku sedu 43 cm a hloubku sedu 42 cm, takže vám zajistí maximální pohodlí při sezení i ležení. Ať už se rozhodnete pro klasické sezení, relaxaci nebo spánek, tato sedací souprava vám poskytne vše, co potřebujete.

Látka Monolith

Jednou z výjimečných vlastností sedací soupravy Aramis je také látka Monolith, která je příjemná na dotek a zároveň odolná. Tato plyšová látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku.

Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování, takže se nemusíte bát, že by sedací souprava postupem času ztrácela svůj půvab a krásu. Navíc se látka vyznačuje stínováním materiálu, což znamená, že materiál má různé odstíny, což dodává sedací soupravě Aramis zajímavý a originální vzhled.

Pokud hledáte moderní, pohodlnou a funkční sedací soupravu za výhodnou cenu, pak byste neměli přehlédnout sedací soupravu Aramis v zeleno-černém provedení pro levý roh. Navíc, pokud si ji objednáte nyní, získáte ji za akční cenu, tak neváhejte a rovnou si ji vložte do nákupního košíku na adrese www.nabytekprehledne.cz!

Sedací souprava Aramis v zeleno-černém provedení pro levý roh
Látka Monolith