Šedá látková postel MICADONI Aranda – eleganci do vaší ložnice

Dvoulůžková postel Aranda od značky Micadoni je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí elegantní a jedinečný kousek ve své ložnici. S touto postelí si totiž užijete nejenom blahodárný spánek a odpočinek, ale i mimořádně stylový prvek v místnosti.

Čalounění postele

Čelo postele je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je obohacena horizontálním prošíváním. Díky tomuto dekoru získává postel netradiční a elegantní vzhled, který se bude hodit do každé moderní ložnice.

Tip: K čištění postele doporučujeme použít bavlněný hadřík nebo kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Vyklápěcí rošt pro uskladnění věcí

Jedním z bonusů této postele je vyklápěcí rošt, který lze využít pro uskladnění lůžkovin, ručníků nebo sezónních věcí. Tuto funkci postele jistě oceníte, pokud se vám v bytě nedostává úložného prostoru.

Velikost postele a matrace

Poznámka pro zákazníky: Matrace není součástí balení. Doporučená velikost matrace je 200 x 140 cm. Rošt je součástí postele a je samozvedací.

Individuální obchodní podmínky a možnost výběru barvy

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si před nákupem pozorně přečtěte všechny podmínky.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Zde si můžete zakoupit tuto elegantní postel pro svou ložnici!

Fotografie postele MICADONI Aranda