Recenze Expedo Taštičkové matrace SHEEP, rozměry 140x200x18 cm


Recenze Expedo Taštičkové matrace SHEEP

Rozměry a tvrdost matrace

Expedo Taštičková matrace SHEEP je velikosti 140x200x18 cm a nabízí vám možnost volby tvrdosti plochy, podle toho, na kterou stranu si lehnout. Matrace má totiž 2 druhy tvrdosti.

7 zón tvrdosti

Matrace je rozdělena do 7 zón tvrdosti. Zónování matrace znamená, že matrace je rozdělena do sedmi zón s odlišnou tuhostí. V Úrovni ramen nebo lýtek jsou pružiny měkčí, zatímco v oblastech vysoké zátěže jako jsou kyčle, záda nebo šíje jsou tvrdší.

Taštičkové pružiny

Tvoří ji taštičkové pružiny, které jsou uzavřené v pevných kapsičkách a vzájemně nedotýkají. To znamená, že matrace má vynikající pružnost, která vám poskytuje vysoce kvalitní a komfortní spaní.

Polyuretanová pěna

Součástí matrace je také polyuretanová pěna, která je rozmístěná po obvodu matrace. Díky tomu matrace získává zvýšenou elasticitu a umožňuje dobrou ventilaci a s pomocí vnitřní kokosové vrstvy je zajišťován volný proud vzduchu.

Povlak z tkaniny s výtažky z Aloe Vera

Na povrchu matrace najdete povlak z kvalitní tkaniny na zip s výtažky z Aloe Vera, což matraci dává nejen luxusní design, ale také podporuje pokožku a pomáhá eliminovat záněty a podráždění.

Praktičnost

Matrace je vhodná i pro alergiky, protože povlak je pratelný a můžete si tak zajistit vždy čistou a zdravou spánek.

Shrnutí

Expedo Taštičková matrace SHEEP je špičkovou volbou pro ty, kteří potřebují kvalitní spaní. Spojení taštičkových pružin s polyuretanovou pěnou a vnitřní kokosovou vrstvou zajišťuje dostatečnou podporu, pružnost a volný proud vzduchu. Navíc povlak s Aloe Vera je příjemný na dotyk a eliminuje problémy s pokožkou. Všechny tyto vlastnosti matrace činí z Expedo Taštičkové matrace SHEEP nejkvalitnější produkt ve své cenové třídě, který stojí za investici.

man sleeping on a bed
bedroom

Pokud máte zájem o nákup této matrace, můžete si ji objednat zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/expedo-tastickova-matrace-sheep-140m200m18cm-2.