Pohovka VICTORIA s květinovým vzorem v zelené barvě


Provedení:

Pohovka VICTORIA s textilním potahem zdobeným zelenými květy zaujme na první pohled. Tento kus nábytku určitě potěší každého, kdo se rád obklopí krásnými a kvalitními věcmi v bytě.

Zelené květy na potahu tvoří zajímavý a nápaditý vzor, který dodá sedačce na kráse a přitažlivosti. Je to kombinace trendy barvy zelené a roztomilých květinových motivů, které spolu vytvářejí svěží a moderní dojem.

Design pohovky VICTORIA byl pečlivě navržen tak, aby byla pohodlná a snadno použitelná. Tento model má jádro z vlnité pružiny, díky čemuž vám krásně podepře záda a bude se vám z ní dobře vstávat. Navíc se dá jednoduše rozložit formou KLIK-KLAK, takže místa ke spánku bude v mžiku dost i v malé garsonce. Rozměr rozložené pohovky je 190×120 cm.

Úložný prostor je dalším příjemným bonusem, který tento model nabízí. Do něj můžete bezproblémově uskladnit peřiny, polštáře nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít po ruce. To vše vám pomůže udržet váš domov hezký, organizovaný a útulný.

Pohovka VICTORIA se hodí jak do obývacího pokoje, tak do ložnice. Květinový vzor jí dodá příjemnou atmosféru a vytvoří zvláštní pohodu a harmonii. Pokud hledáte originální a kvalitní nábytek za příznivé ceny, jste tu správně. Pohovku VICTORIA najdete na webu www.nabyteklevneji.cz a můžete si ji objednat z pohodlí domova.

Květovaná pohovka

Užijte si pohodu na krásné květované pohovce.

Pohovka VICTORIA je dodávána na paletě. To znamená, že při převozu se snadno vyhnete poškození díky jednotnému obalu. Po rozbalení si ji můžete snadno sestavit díky jednoduchému návodu.

Věříme, že si budete užívat svou novou květinovou pohovku a budete se na ni každý den těšit.