Novinka! ASIR pohovka COMO – pohodlný modrý dvoumístný kousek


Proč si pořídit ASIR pohovku COMO

ASIR pohovka COMO je novinkou na trhu a získává rychle na popularitě. Nabízí nejen moderní design, ale také maximální pohodlí a komfort při odpočinku. Pokud vás tedy láká získat pohovku, která bude centrem vašeho obývacího pokoje, určitě zvažte model COMO.

Dvoumístná pohovka COMO působí velice luxusně díky prošívání a chromovaným nohám. Je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní vzhled. Hodí se pro malé byty, ale také do velkých obývacích pokojů. S pohovkou COMO získáte nejen krásný kus nábytku, ale také pohodlí.

Popis pohovky ASIR COMO

Pohovka ASIR COMO je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Konstrukce je dřevěná, buková a má MDF desky pro lepší stabilitu a pevnost. Sedačky i opěradla jsou vyplněny kvalitními pěnami 24 a 28 DNS, což zaručuje komfort během sezení a odpočinku. Látka je 100% polyester a je možné ji čistit za sucha. Pohovka ASIR COMO disponuje rozměry 197 x 90 x 73 cm a je ideální pro 2 osoby.

Pohovka je dodávána s 4 polštáři, které jsou rovněž vyrobeny z kvalitních pěn 28/24 DNS a jsou kryté látka 100% polyester. Polštáře jsou velikosti 45 cm x 45 cm, což je ideální rozměr pro seznamování a opěrání. Přenosný polštář na sezení i pevný polštář na záda jsou k dispozici v sadě.

Pohovka ASIR COMO má také kovové chromované nohy 16 cm, což zajišťuje stabilní a bezpečné umístění. Nohy vynikají svým designem a nápaditostí, což přidává na celkovém vzhledu pohovky.

Závěr

Pohovka ASIR COMO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlný nábytek pro svůj domov. Je vhodná jak pro byty, tak pro větší prostory, jako jsou obývací pokoje či salóny. Pohovka ASIR COMO působí velice luxusně, ale zároveň je cenově dostupná. Přemýšlíte-li tedy o výměně vaší staré pohovky, rozhodně doporučujeme zvážit tuto novou a moderní variantu.

Nic vám nebrání si ASIR pohovku COMO pořídit právě teď. Navštivte web www.skvelynabytek.cz a objednejte si kousek, který dokáže zharmonizovat váš byt. Buďte trendoví, buďte moderní, buďte ASIR!