Nová koupelnová předložka Esposa – rozměry 50/70 cm


Esposa koupelnová předložka pro dokonalou koupelnovou atmosféru

Jak se říká – detail dělá celý obraz. Pokud chcete dodat koupelně punc dokonalosti a vkusu, určitě nezapomeňte na koupelnové doplňky. Jeden z nejdůležitějších koupelnových doplňků jsou koupelnové předložky, které nejenže zabrání uklouznutí na mokré podlaze, ale také dokážou koupelně dodat příjemnou atmosféru. Pokud hledáte koupelnovou předložku, která splní oba tyto body, určitě byste měli zvážit novou koupelnovou předložku od Esposa.

Koupelnová předložka Esposa – rozměry 50/70 cm

Nová koupelnová předložka od Esposa se bude skvěle hodit na podlahu vaší koupelny. Jednobarevná obdélníková předložka o rozměrech cca 50 x 70 cm je vyrobena z kvalitní jemné bavlny, která bude doslova hladit vaše nohy. Povrch je vyzdoben bordurou a množstvím drobných čtverečků, které vkusně doplňují jednolitou béžovou barvu. Tato vkusná předložka si vás získá!

Nová koupelnová předložka Esposa skvěle zapadne do koupelny ve stylu retro, ale také do moderně zařízeného koupelnového interiéru. Béžová barva se snadno kombinuje s ostatními barvami, a tak není problém ji sladit s vašimi dalšími doplňky v koupelně.

Kvalita zaručena

Koupelnová předložka Esposa je vyrobena z 100% bavlny, což zaručuje nejenom příjemný pocit při dotyku, ale také kvalitu. Bavlna je totiž odolná a snadno udržovatelná. Kromě toho se koupelnová předložka snadno pere v pračce, což vám usnadní udržování koupelnové hygieny.

Zvažujete, kde si tuto koupelnovou předložku můžete pořídit? Na internetových stránkách Nábytek Pro Život máte možnost si tuto předložku zakoupit online a v klidu se rozhodnout, zda se bude hodit do vaší koupelny. Cena této koupelnové předložky je velmi přijatelná a určitě za ni získáte kvalitu a pěkný design.

Přidejte koupelnové předložky ke svému koupelnovému interiéru

Nezapomínejte, že koupelnové předložky jsou nejenom praktické, ale také estetické doplňky do vašeho koupelnového interiéru. Vyberte si takovou koupelnovou předložku, která bude dokonale odpovídat vašim představám o koupelnovém interiéru a dodá vaší koupelně punc vkusu a dokonalosti.

Esposa koupelnová předložka

Nová koupelnová předložka od Esposa se bude skvěle hodit na podlahu Vaší koupelny. Jednobarevná obdélníková předložka o rozměrech cca 50 x 70 cm je vyrobena z kvalitní jemné bavlny, která bude doslova hladit Vaše nohy. Povrch je vyzdoben bordurou a množstvím drobných čtverečků, které vkusně doplňují jednolitou béžovou barvu. Tato vkusná předložka si Vás získá! – BÉŽOVÁ – 100% BAVLNA – Š/D: 50/70CM.“