NOPI – elegánce a pohodlí v granátově modré a černé matné jídelní čalouněné židli od Casarredo

Elegantní čalouněná jídelní židle – křeslo.

Konstrukce je z kovu v barvě černá mat.

Čalounění židle je z potahové látky velvet aksamit v granátově modré barvě.

Dodáváme v demontovaném stavu.

NOPI granátová čalouněná židle

Neváhejte a pořiďte si tuto exkluzivní jídelní židli!

Pokud hledáte moderní a pohodlnou jídelní židli, která zároveň dodá vaší jídelně eleganci, nova NOPI granátová čalouněná židle je tou správnou volbou pro vás. Její granátově modré čalounění z velvet aksamitu je příjemné na omak a navozuje do jídelny zářivou atmosféru.

Krásný vzhled židle nezpochybňuje ani pohodlí, které vám bude poskytnuto. Díky pevné konstrukci z kovu v barvě černá mat, bude židle výborně odolávat i náročnému užívání. Použití kvalitních materiálů zaručí dlouhou životnost a trvanlivost židle NOPI.

Neváhejte a pořiďte si tuto exkluzivní jídelní židli, která vás zaujme svým luxusním designem a vysoce kvalitním zpracováním. Na stránkách velkynabytek.cz si můžete židli objednat za skvělou cenu a doplnit ji k dalšímu nábytku do vaší jídelny.

NOPI granátová čalouněná židle detail

Jak je židle NOPI dodávána?

Zajímá vás, jak bude židle NOPI dodána a jaká bude montáž? Všechny části židle jsou dodávány v demontovaném stavu, aby se vám židle co nejlépe přepravila a v případě potřeby ji i snadno přemístili. Montáž židle je velmi snadná a intuitivní, bez nutnosti speciálních nástrojů. Všechny díly jsou dodávány v kvalitním a bezpečném obalu, aby byly zajištěny při přepravě a doručení. V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností během montáže, se můžete kdykoliv obrátit na naši zákaznickou podporu, která vám ráda pomůže s jakoukoliv otázkou.

NOPI granátová čalouněná židle montáž