Nejlepší Záchodové Mísy pro Váš Domov


Záchodové mísy jsou jednou z prvních věcí, které lidé vidí, když vejdou do vaší koupelny. Kromě toho, že se staly významnou součástí každodenního života, jsou také jedním z nejdůležitějších prvků interiéru. Když hledáte novou záchodovou mísu, může být obtížné se rozhodnout, kterou vybrat. Proto jsme pro vás připravili krátký průvodce, kde najdete některé z nejlepších záchodových mís pro váš domov.

Jednoúčelové Záchodové Mísy

Jednoúčelové záchodové mísy jsou obvykle nejlevnější možností. Jsou vyrobeny z tvrdého plastu a často vybaveny koncovkou pro umyvadlo, která je umístěna na boční straně. Tyto mísy jsou obvykle kompaktní a snadno se čistí. Mezi nejoblíbenější typy patří Pedestal, Wall Hung a Drop-in.

Dvojité Záchodové Mísy

Dvojité záchodové mísy jsou vyrobeny z keramiky nebo skla a jsou o něco dražší než jednoúčelové mísy. Jsou vybaveny dvěma mísy, jednou pro umývání rukou a druhou pro mytí nohou. Tato kombinace mísy je skvělá, protože uživatelé mohou umýt nohy a ruce naráz.

Designové Záchodové Mísy

Designové záchodové mísy jsou obvykle nejdražší možností. Mohou být vyrobeny z keramiky nebo skla a jsou navrženy tak, aby se hodily do jakéhokoli interiéru. Navíc jsou často vybaveny doplňky, jako jsou integrované umyvadlo, vodní ramena a sprchové hlavice.

Užitečné Tipy

Abyste si vybrali správnou záchodovou mísu, doporučujeme vám následující:

  • Ujistěte se, že záchodová mísa je dostatečně velká pro vaši koupelnu.
  • Pokud si zvolíte dvojitou záchodovou mísu, pak se ujistěte, že máte dostatek místa pro obě mísy.
  • Vyberte si materiál, který je snadno čistitelný a odolný proti poškrábání.
  • Podívejte se na příslušenství, které jsou k dispozici, abyste vybrali nejlepší možnou kombinaci pro váš domov.

Nyní už víte, jak vybrat nejlepší záchodovou mísu pro váš domov. Pokud hledáte široký výběr záchodových mís, navštivte Naradi-CZ a vyberte si ze široké nabídky.