Mondex Polštář Mafo – vizuální pohodlí pro každý interiér


Odezva na moderní trendy

Mondex Polštář Mafo je bavlněný polštář s třásněmi, který reprezentuje moderní trendy v oblasti interiérového designu. Jeho barevné provedení zapadne do loftového, skandinávského i nadčasového stylu místnosti. Tento polštář je navíc dalším rozlišovacím prvkem dekoru.

Nadčasový design

Mondex Polštář Mafo je decentním prvkem interiéru, který se hodí na různé typy sedacích souprav. Tento produkt zútulní váš domov a bude vykouzlovat příjemnou atmosféru. Navíc má velmi nadčasový design, což znamená, že si tento polštář oblíbíte navždy.

Pohodlí pro každý den

Kromě toho, že Mondex Polštář Mafo je skvělým doplňkem k vašemu nábytku, je také velmi pohodlný. Jeho rozměr 45 cm x 45 cm poskytuje ideální podporu pro vaši hlavu a krk. Proto vám bude tento polštář nabízet nejen vizuální, ale i fyzické pohodlí každý den.

Bezproblémová údržba

Mondex Polštář Mafo lze snadno udržovat. Stačí jej pravidelně vysávat, aby si zachoval svou hezkou a čistou podobu. V případě potřeby lze celý polštář vyprat v pračce na nízkou teplotu.

Koupit online

Chcete si také pořídit Mondex Polštář Mafo? Můžete jej snadno zakoupit v našem internetovém obchodě Nábytek Hned. Objednat si tento polštář můžete během pár kliknutí a my jej dodáme k vám domů.

Mondex Polštář Mafo