Moebel Living představuje Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva

Stylový nástěnný věšák Gert z teakového recyklovaného dřeva se bude vyjímat v rustikálně zařízených interiérech s prvky masivního dřeva a dalších přírodních materiálů. Věšák Gert je opatřen šesti kovovými háčky a ideálně doplní vaši chodbu či předsíň.

Vlastnosti nástěnného věšáku Gert

  • Recyklované dřevo: Nástěnný věšák Gert je vyráběn z teakového recyklovaného dřeva, což přináší nejen estetickou hodnotu, ale také pozitivní vliv na životní prostředí.
  • Šest kovových háčků: Nástěnný věšák disponuje šesti kovovými háčky, na které můžete pověsit kabáty, bundy, tašky a další věci, které potřebujete mít při ruce.
  • Stylový design: Rustikální design věšáku Gert dodá vašemu interiéru jedinečný vzhled a vyniknou tak jeho přednosti a přírodní krása.
  • Univerzální použití: Věšák Gert není určen pouze do předsíně nebo chodby, ale může sloužit i jako ozdoba vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce koupelny.

Více informací o nástěnném věšáku Gert najdete na této stránce.

Recyklované dřevo pro estetické a ekologické řešení

Nástěnný věšák Gert od Moebel Living je vyráběn z teakového recyklovaného dřeva. Tento materiál má v porovnání s dřevem z nově kácených stromů řadu výhod. Zaprvé přináší estetickou hodnotu, neboť má charakteristické pruhy a skvrny, které jsou důsledkem jeho předchozího použití. Dále má recyklované dřevo vliv na životní prostředí, neboť přispívá k udržování lesů a k redukci množství odpadu, který by jinak končil na skládkách.

Rustikální design pro přírodní krásu

Nástěnný věšák Gert od Moebel Living není jen běžným věšákem na kabáty a bundy, ale také může být skvělou dekorací pro váš interiér. Materiál, ze kterého je vyráběn, je přírodním materiálem, který svým vzhledem a strukturou podporuje rustikální design a doplňuje k němu další ozdobné předměty z masivního dřeva a dalších přírodních materiálů. Věšák Gert tak bude skvěle vypadat v kombinaci s jinými nábytkovými doplňky v tomto stylu, jako jsou stoly, sedací soupravy, skříně a další.

Vysoce funkční pomocník v každé chodbě či předsíni

Nástěnný věšák Gert od Moebel Living je vysoce funkčním pomocníkem v každé chodbě, předsíni či jiné místnosti, kde potřebujete mít své oblečení a další věci po ruce. Věšák disponuje šesti kovovými háčky, na které můžete pověsit kabáty, bundy, tašky, klíče a další věci, které potřebujete mít na dosah. Díky tomu budete mít všechno pečlivě uspořádáno a přehledné. Součástí balení jsou i příručky pro nástěnnou montáž, takže věšák bude rychlý a snadný k instalaci na jakýkoliv typ podkladu.

Nástěnný věšák Gert od Moebel Living

Vyzkoušejte nástěnný věšák Gert od Moebel Living a přidejte do vašeho interiéru prvky přírodní krásy a rustikálního designu.