Moderní TV stolek Salko 8 s LED podsvícením v černém/černém lesku


Moderní TV stolek Salko 8 s LED podsvícením

V černém/černém lesku

Moderní TV stolek Salko 8 je skvělou volbou pro ty, kdo hledají stojan na televizi s funkcemi a designem, který dokáže zlepšit kvalitu jejich zážitků z televize. Tento nábytek je dodáván v atraktivní kombinaci černého matu a dvířek v lesklé černé barvě, což mu dává jedinečný a elegantní vzhled, který osloví mnoho zákazníků.

Moderní TV stolek

Součástí tohoto TV stolku je modré LED podsvícení, které dokáže vytvořit podmanivou atmosféru ve vaší obývací místnosti a dodat jí originální vzhled. Podsvícením se navíc snadno ovládá z dálky, a tak můžete svůj stůl měnit podle svých představ a nálad a užívat si tak skvělé pořady v dokonalé pohodě.

Parametry

Pokud jde o parametry tohoto nábytku, můžete se spolehnout na jeho kvalitu a přesnost. Stůl má šířku 140cm, hloubku 34cm a vysokou 15 a 10cm, což vám umožní pohodlně umístit a připojit k televizoru většinu dostupných zařízení, jako jsou například set-top boxy, DVD přehrávače a herní konzole.

Je však třeba mít na paměti, že nábytek je dodáván v demontu, a tak budete potřebovat trochu času a trpělivosti na to, abyste ho sestavili. Naštěstí jsou instrukce k dispozici a pokud budete postupovat podle návodu, neměli byste mít žádné problémy s montáží.

Závěr

Vzhledem k tomu, že dolní část stojí samostatně a horní část se montuje do zdi, můžete si být jisti, že váš nový TV stůl bude stabilní a bezpečný, a to i v případě, že na něm budete mít těžší součástky.

Závěrem je tedy možné říci, že Moderní TV stolek Salko 8 s LED podsvícením je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí mít nejen praktický a funkční nábytek, ale také krásný a elegantní design. Pokud si tedy chcete dopřát něco opravdu speciálního, určitě se podívejte na nabídku našeho obchodu na adrese www.nabytekprozivot.cz a zvolte si ten pravý stůl pro svou televizi.