Moderní TV stolek Falco Cezanne R14 – krásné spojení designu a funkčnosti


O produktu

Falco TV stolek Cezanne R14 je skvělým řešením pro moderní obývací pokoje. Vyrobil ho Falco, který je známý svou kvalitou a originalitou svých nábytkových řad. Tento TV stolek se vyznačuje kombinací barev milano (tm.hnědá)/crem, z čehož vzniká velmi pěkný vizuální dojem.

Díky svým rozměrům a provedení, se nesmírně hodí pro většinu běžných televizních přijímačů. Má dostatek prostoru i pro další elektronické přístroje, např. konzoly, soundbary, reproduktory a další. Sparťte místo v obývacím pokoji skvělým designovým kouskem, kterým TV stolek Cezanne R14 bezpochyby je.

Díky kvalitnímu laminovanému materiálu, z něhož je vyráběn, si můžete být jisti, že Vám vaše investice vydrží nejen hodně dlouho, ale hlavně bude praktickou a celkově vyváženou volbou pro vaši domácnost.

koupit produkt

Vlastnosti a parametry TV stolku Falco Cezanne R14

  • Barva: milano (tm.hnědá)/crem
  • Materiál: laminovaný materiál
  • Rozměry: (šířka x hloubka x výška) 140 x 40 x 40 cm
  • Dodáváno: jako demontovaný produkt, s montážním plánkem a všemi potřebnými spojovacími materiály

Přednosti TV stolku Falco Cezanne R14

Jednoduchá montáž: Díky dodávání s montážním plánkem a potřebným spojovacím materiálem, můžete být jisti, že si s montáží srazíte minimum času a úsilí.

Velký prostor: Rozměry tohoto TV stolku poskytují dostatek prostoru na vaši televizi a další elektroniku, ušetříte si tím místo v obývacím pokoji.

Moderní design: Kombinace barev milano/crem vytváří unikátní a designový vzhled pro váš obývací pokoj.

Závěr

Pokud hledáte efektivní řešení pro vaše bydlení, je TV stolek Falco Cezanne R14 to pravé pro vás. Jeho moderní design a praktičnost vás jistě nadchnou a nebudete litovat své investice do takového jedinečného kusu nábytku.

Moderní TV stolek Falco Cezanne R14 - krásné spojení designu a funkčnosti
Moderní TV stolek Falco Cezanne R14 - krásné spojení designu a funkčnosti
Moderní TV stolek Falco Cezanne R14 - krásné spojení designu a funkčnosti