Moderní jídelní židle HALMAR Kely v bílo-šedé barvě

Jídelní židle Kely se díky svému elegantnímu designu bude hodit do všech typů interiérů. Židle je vyrobena z masivního bukového dřeva v bílé barvě. Sedák a opěrák je čalouněný tkaninou v šedé barvě (Inari 91).

Další židle ze série Kely

Pokud máte zájem, mrkněte se také na další jídelní židle ze série Kely. Ty jsou stejně elegantní a vkusné jako ta, o které právě čtete. A koho by něco takového nezajímalo, když hledá inspiraci pro moderní a stylové vybavení svého domova?

Vždyť když se omezíte pouze na jednu židli, zkrátka budete mít sestavu nekompletní a doma to pak asi tak zvládněte jen pro sebe nebo pokud máte velmi malou domácnost.

Jídelní židle HALMAR Kely je především vhodná do moderních, ale i klasických interiérů. Bílá barva masivního dřeva a šedá tkanina vypadají společně velmi vkusně, pohodlně se na nich sedí a jsou velmi odolné. Voda, skvrny, jídlo – s nimi nemají problém.

Moderní židle.

Kely je vhodná jak do kuchyně, tak i do jídelny, kam se obvykle hodí větší a majestátnější sestavy. Pokud ale máte malý byt, tato židle je skvělá volba, protože není nijak veliká, ale zároveň bude elegantní a zajímavým prvkem vašeho zařízení.

Bohužel ale podle názoru expertů z naší redakce bychom tuto židli doporučovali maximálně pro domácnosti, kde se nevyskytují malé děti, protože tkanina jde poměrně snadno zažmoulit nebo ušpinit. Nutno ale dodat, že se poměrně snadno čistí, takže se nemusíte obávat velkých starostí.

Cena této židle se pohybuje okolo 1 490 Kč bez DPH (zajímají vás další informace o ní?). Vzhledem k tomu, že jde o masivní dřevo a kvalitní tkaninu, jedná se o velmi dobrý poměr cena-výkon.

Moderní židle.

  • Materiál: masivní bukové dřevo / tkanina
  • Rozměry:
    • Šířka: 43 cm
    • Hloubka: 56 cm
    • Výška: 96 cm
    • Výška sedu: 47 cm