Moderní a praktická umyvadlová baterie Ideal Standard Connect Air s výpustí chrom A7053AA

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu.

Inovativní design baterie

Umyvadlová baterie Ideal Standard Connect Air je vybavena pákovou stojánkovou konstrukcí. Díky této konstrukci se jednoduše ovládá a čistí. Navíc oblý design baterie je v současnosti velmi moderní a dokonale zapadá do každé moderní koupelny.

Pohodlné použití

Baterie je vybavena výpustí, která usnadňuje ovládání vody. Díky této výpusti můžete pohodlně regulovat průtok vody podle vašich potřeb. A když nebudete chtít vodu používat, jednoduše vypustíte přebytečnou vodu.

Umyvadlová baterie Ideal Standard Connect Air s výpustí chrom A7053AA

Vysoce kvalitní výroba

Baterie Ideal Standard Connect Air je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost baterie. Všechny použité materiály jsou odolné vůči vodě a korozivním látkám, což zajišťuje jejich dlouhodobou funkčnost.

Nízká spotřeba vody

Průtok této baterie činí 5 litrů/minutu. Tímto způsobem se zajistí nízká spotřeba vody a snížení nákladů za vodu.

Umyvadlová baterie Ideal Standard Connect Air s výpustí chrom A7053AA

Závěr

Umyvadlová baterie Ideal Standard Connect Air s výpustí chrom A7053AA je moderní a praktickou volbou do každé koupelny. Je vybavena pákovou stojánkovou konstrukcí s oblým designem a výpustí pro lepší ovládání a úsporu vody. Vyrobená z kvalitních materiálů, které zajišťují její dlouhodobou funkčnost.

Pokud máte zájem o produkty Ideal Standard, navštivte stránku tohoto produktu na webu Sidonia.cz.