Luxusní kožené jídelní židle Molie: sofistikovaný styl pro váš nordic living

Stylová jídelní židle Molie je skvělou volbou pro vaši terasu. Působivé zpracování a kvalitní použité materiály v podobě teakového dřeva a výpletu z pravé kůže jsou zárukou nadčasovosti, ale také dlouhé životnosti.

Výjimečné provedení jídelní židle Molie

Jídelní židle Molie je nejenom praktická, ale i velice estetická. Její elegantní a čisté linie, díky kterým ladí s mnoha stylem interiérů, jsou skvělým doplňkem vašeho domova. Tato kožená židle s torzovým opěradlem se může pochlubit svou asymetrickou konstrukcí. Přirozený tvar zádových opěráků a pohodlné polstrování zaručují dokonalé posezení. Teakové nohy s kovovými detaily jsou dalším kvalitním prvkem této jídelní židle.

Jak se starat o jídelní židle Molie

Pro zachování krásy a životnosti vaší jídelní židle Molie doporučujeme čistit ji pravidelně. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud máte doma kočky nebo psy, nedoporučujeme jim povolovat a toto místo využívat pro své „spaní“.

Pro opravdové nadšence do designu se nabízí možnost pořízení této jídelní židle v provedení z umělé kůže nebo v bílé barvě s výpletem z pravé kůže.

Jídelní židle Molie v černé barvě s výpletem z pravé kůže

Investice do jídelní židle Molie je jistým zárukou kvality. Svým celkovým dojmem působí sofistikovaně a ladí se stylem vašeho bydlení. Ať už ji umístíte na terasu či z ní uděláte dominantní kus nábytku vaší jídelny, zkrátka se jí nebudete moci nabažit!