Kvalitní sprchové dveře Huppe Solva pure: rozměr 110 cm (ST0611.092.322)


Krátká charakteristika produktu

Styl: Moderní

Barva profilů: Lesklý chrom

Rozměr: 110 cm

Otevírání: Otočné

Orientace: Levá

Chcete mít ve své koupelně moderní a kvalitní sprchové dveře? Hledáte sprchové dveře, které nebudou nic kazit na vzhledu vaší koupelny? Pokud je vaše odpověď ano, tak jste na správném místě. Nabízíme vám kvalitní sprchové dveře Huppe Solva pure, které jsou velmi moderní a mají krásný design.

Tento produkt se vyznačuje čirým sklem a lesklým chromem, kterým jsou obloženy profily. Jeho výplň je z čirého skla bez dekoru, což mu dává velmi moderní vzhled. Oblíbené jsou zejména kvůli tomu, že nevytvářejí žádné bariéry mezi koupelnou a sprchou, díky tomu si užijete velkorysé prostory a neprožijete žádné stísnění.

Technologie Hüppe Anti-Plaque

Technologie Hüppe Anti-Plaque je povrchová úprava, která se aplikuje přímo při výrobě. Jejím cílem je usnadnit čištění a umožnit jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Tato technologie je velmi užitečná pro každého majitele sprchových dveří, protože právě díky ní jsou dveře mnohem snadněji udržovatelné a čistitelné.

Tento povrch vychází z nejsilnějších silikátových prvků, které zabraňují tvorbě vápenatých a organických usazenin, protože voda nemá čas a místo na usazování. Nyní si můžete užívat sprchování bez zbytečného čištění dveří po každé sprše.

Otočný systém otevírání

Dveře mají otočný systém otevírání, což je velmi praktické řešení pro každého, kdo tráví více času ve sprše. Otočný systém otevírání umožňuje velkou volnost a pohodlné vstupování i vystupování z kouta. Navíc odpadá nutnost otevírání středových dveří, což zlepší přístup k více částem těla.

Levá orientace

Produkt je vybaven levou orientací. Orientace sprchových dveří se volí v závislosti na dispozici v koupelně. Pokud máte tedy sprchový kout na levé straně, pak vám tato verze produktu bude vyhovovat. Naopak, pokud máte sprchový kout na pravé, musíte vybírat pravou orientaci.

Pro zájemce o tento produkt máme připraven odkaz na náš web. Zde se můžete podívat na naši nabídku sprchových dveří Huppe Solva pure s rozdílnými rozměry a orientací. Klikněte zde pro více informací.

Kvalitní sprchové dveře Huppe Solva pure: rozměr 110 cm (ST0611.092.322)
Kvalitní sprchové dveře Huppe Solva pure: rozměr 110 cm (ST0611.092.322)