Keramická mísa Tigella 20 cm černá – stylový doplněk pro vaši kuchyni

Jídlo primárně spojujeme s chutí a vůní, avšak neuškodí, když to celé bude také vizuálně lákavé. Proto je velmi důležité, jakým způsobem prezentujeme naši kuchyni a čím podáváme jídlo.

Je-li vaše kuchyně zařízená v elegatním, glamour stylu, zcela určitě vám nebudou chybět nádobí a doplňky, které by tomuto stylu odpovídaly.

Černo-zlatá mísa s charakteristickým zubatým okrajem z řady Tigella je právě takovým doplňkem. Vysoká keramická mísa je nejen praktická pro podávání různých jídel, ale zároveň vypadá velmi stylově.

Misa s elegantním zlatým okrajem

Tigella mísa, stejně jako jiné produkty ze stejné řady, vyniká zajímavým designem, který opravdu nezapadne. Hlavní dominantu celého tvaru mísy tvoří zubatý okraj, který je vyroben z keramiky a pokrytý zlatým povlakem. Ten zajistí, že mísa bude vypadat skvěle i při méně slavnostních příležitostech.

Originální design keramické mísy Tigella není náhodou, autorovou inspirací byli slavní italští malíři, kteří zanechali svou stopu v oblasti arte povera.

Šikovná nádoba na mnoho příležitostí

Keramická mísa Tigella s průměrem 20 cm je vhodná na mnoho příležitostí. Zahřeje vaši specialitku na teplotu svižného jídelního servisu nebo podává různé druhy salátů, rýží, těstovin a mnoho dalšího. S kapacitou až 1L se v ní vejde celkem hodně a najde využití v mnoha kuchyních.

Specifikace produktu

Materiál

Keramikou jako materiálem často nešlape sobě ani konkurenci po patách. Ta totiž nabízí nejen tradiční a příjemný vzhled, ale rovněž i velmi dobré vlastnosti.

  • Materiál: keramika
  • Barva: černá/zlatá

Rozměry

  • Průměr: 20 cm
  • Výška: 9,5 cm
  • Kapacita: 1L

Nenalezli jste v Tigella kolekci své oblíbené kuchyňské doplňky? Podívejte se na další produkty ze série Tigella. Určitě si vyberete.

Doplňte svou kuchyni černo-zlatou keramickou misou Tigella již dnes.

Keramická mísa Tigella s černým a zlatým povrchem

Tigella kolekce je nejen krásná, ale také velmi praktická. Tyto doplňky budou pokrmu skvěle slušet a vy budete mít opravdovou radost z každodenního vaření. Investujte do nádobí, které bude hezké, ale i praktické. Oba tyto parametry splňuje keramická mísa Tigella.

Keramické misky Tigella ve stejném černo-zlatém provedení

Vytvořte si doma luxusní atmosféru

Najděte v kolekci Tigella další kousky, které budou ladit s vaší keramickou misou. S jejich pomocí si dokážete vytvořit luxusní, drahocennou atmosféru. Keramikou je možné vytvořit skutečně krásné a jedinečné doplňky pro vaši kuchyni. Vyberte si kousky z dílny Dekorstyle, které jsou navrženy s respektem k keramické řemeslné tradici a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vás mohly potěšit na dlouhé roky.