Jak si vyrobit květináč na zábradlí za pár korun?

Květiny a rostliny jsou skvělým způsobem, jak ozvláštnit interiér i exteriér našeho domova. Pokud máte balkon nebo terasu, jistě už jste přemýšleli, jak je vyzdobit a zútulnit. Pokud nemáte moc místa, můžete zkusit umístit květinové aranžmá na zábradlí.

Jak na to?

Začněte tím, že si pořídíte několik plastových květináčů s háčky. Tyto květináče se dají sehnat za pár korun v každém hobby marketu.

Dále si připravte šňůru nebo provázek, který bude sloužit jako závěs pro květináč. Můžete použít klasický bavlněný provázek nebo třeba slámku, kterou si můžete sami vyrobit.

Potom už jen stačí provázek propojit s háčkem na květináči a zavěsit ho na zábradlí. Pokud chcete, můžete květináče navěsit vedle sebe a vytvořit tak krásnou květinovou stěnu.

Jak květináče vyzdobit?

Pokud chcete, aby vaše květináče vypadaly originálně a barevně, můžete je vyzdobit různými doplňky. Například můžete na květináč nalepit samolepky, obalit ho provázkem nebo nanést na něj barvu.

Nebojte se experimentovat a zkuste vytvořit vlastní design. Určitě si tak získáte obdiv sousedů a kolemjdoucích.

Už jen stačí do květináčů nasázet vaše oblíbené květiny a rostliny a můžete se těšit na krásnou květinovou výzdobu svého balkonu nebo terasy.

Tak neváhejte a vytvořte si svůj vlastní květináč na zábradlí za pár korun. Vaše domácí prostředí bude díky němu vypadat útulně a přívětivě.

Zavírací technika