Dvojice masivních konferenčních stolků Nexos od Moebel Living Set


Vyrobeno z vzácného dřeva akácie

Tento originální set konferenčních stolků Nexos je vyrobený z vzácného dřeva akácie. Tento druh dřeva je známý svou pevností a odolností proti povětrnostním vlivům, takže stolky vyrobené z tohoto dřeva budou sloužit mnoho let.

Ruční výroba zachovala přírodní detaily

Díky ruční výrobě zde byli zachovány všechny přírodní detaily, takže je každý stolek originálem s drobnými nerovnostmi, které z něj dělají nezaměnitelný designový kousek ve vašem interiéru.

Rustikální vzhled s kovovými podnožemi

Přírodní vzhled dřevěné desky stolu je doplněn o černě lakované kovové podnože. Tento rustikální stolek snadno zkombinujete s vaší oblíbenou pohovkou a stane se nepostradatelným ve vaší domácnosti i díky jeho praktičnosti.

Údržba a čištění

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zakoupit produkt

Pokud se vám líbí tyto masivní konferenční stolky Nexos od Moebel Living Set, můžete je zakoupit na stránkách Nábytek Ted. Budete mít nejen krásný a praktický kousek nábytku, ale také jedinečný designový prvek do vašeho interiéru.

Konferenční stolky Nexos v obývacím pokoji

Tento set konferenčních stolků Nexos od Moebel Living Set je naprosto unikátní kousek nábytku, který by se měl stát součástí vašeho interiéru. Díky ruční výrobě jsou stolky každý originálem s drobnými nerovnostmi, které dodávají celkovému vzhledu rustikálního stylu. Pevné a odolné dřevo akácie zaručuje dlouhou životnost stolků a černě lakované kovové podnože je dokonale doplňují. Pokud chcete, aby váš interiér získal úplně novou dimenzi, pořiďte si tyto masivní konferenční stolky Nexos od Moebel Living Set.