Dubový TV stolek s tmavě modrým dekorem Teulat Valley – rozměr 180 x 40 cm

Stylový TV stolek Teulat Valley zaujme svým neobyčejným designem na první pohled. Korpus z dubové dýhy a lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní spojení, díky kterému vnese tento stolek do vašeho interiéru útulnou atmosféru.

Kde si můžete tento unikátní kus nábytku pořídit? Zde na této stránce.

Dostatek úložného prostoru pro váš inventář

Stolek Valley disponuje 3 uzavřenými policemi a 2 zásuvkami, díky čemuž získáte dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Ukládat můžete nejen televizi, ale také další příslušenství, knihy nebo dekorativní předměty. Stůl tedy není jen elegantním doplňkem interiéru, ale také praktickým nábytkovým kouskem.

Dekorativní prvek v modrém dekoru

Dekorativní prvek ve formě vyříznutí v tmavě modrém dekoru dodává stolku jedinečnost a osobitost. Tento detail rozhodně vynikne a stolku dodává nevšední vzhled. Vnímejte tento nábytek jako designový kousek, který zároveň elegantně plní svou funkci.

Hodí se do moderních interiérů

TV stolek Valley se skvěle hodí nejen do moderních interiérů. Jeho designové zpracování lze kombinovat s různými styly, a tak neváhejte tento stůl umístit třeba i do klasického bytu. Dolaďte svůj interiér s celou kolekcí Teulat Valley, která nabízí nábytek od obývacího pokoje až po ložnici.

dubový TV stolek s tmavě modrým dekorem

Jak je vidět, tento dubový TV stolek s tmavě modrým dekorem Teulat Valley je nejen praktickým nábytkovým kouskem, ale také stylovým designovým doplňkem interiéru. Hledejte ideální místo v bytě, kde by takový stolek mohl posloužit jako dekorativní a zároveň funkční prvek.