Bidetová baterie s výpustí – RAV SLEZÁK Colorado CO145.5K v chromu


Páková stojánková BIDETOVÁ BATERIE s výpustí

Bidetová baterie Colorado CO145.5K v chromu

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado CO145.5K je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivou baterii s výpustí pro svůj bidet. Tento model disponuje moderním designem, který se hodí do každé koupelny.

Chromové provedení

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje elegantním chromovým provedením, které dodává vaší koupelně luxusní vzhled. Díky svému provedení se hodí do každé moderní koupelny.

Měření

Bidetová baterie Colorado CO145.5K má výšku 14,3 cm, což z ní dělá optimální volbu pro většinu bidetů v domácnosti. Díky svému rozměru navíc snadno zapadne do každé koupelny, bez ohledu na její velikost.

Výpust

Jednou z největších výhod této bidetové baterie je jistě výpust, která je standardní součástí této baterie. Díky této výpusti bude zvládání hygieny v oblasti intimních partií ještě jednodušší a pohodlnější.

Připojení flexi hadiček

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Colorado CO145.5K disponuje připojením flexi hadiček G 1/2″, což znamená, že je kompatibilní s většinou běžných bidetových přípojek. To zajišťuje snadnou instalaci a rychlou propojení s vodovodní sítí.

Chcete si také pořídit bidetovou baterii RAV SLEZÁK Colorado CO145.5K v chromovém provedení? Navštivte náš e-shop na adrese www.kupsinabytek.cz a objednejte si ji ještě dnes!