ASIR Konferenční stolek LILY bílý: Elegantní a praktický doplněk pro každý kancelářský interiér

Bílý konferenční stolek LILY Vás ihned upoutá tvarem nohou i na nich ležící čirou kruhovou deskou.

LILY je stolek, který může dobře sloužit nejen v obývacím pokoji, ale třeba také v pracovně nebo v salonku.

Je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v bílé barvě a z tvrzeného čirého skla.

Technické specifikace

  • Průměr desky: 90 cm
  • Výška: 30 cm

ASIR Konferenční stolek LILY bílý je elegantní a praktický doplněk pro každý kancelářský interiér. Jeho jedinečný design upoutá pozornost každého, kdo do místnosti vstoupí. Tyčové nohy jsou elegantně zakřivené a dodávají celému stolečku lehkost i eleganci.

Stolek je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost a odolnost vůči mechanickým poškozením. 100 % melaminový povrch je velmi odolný vůči otěru a škrábancům a lehce se čistí. Skleněná deska je vyrobena z tvrzeného skla, které je odolné vůči poškození při běžném používání.

ASIR Konferenční stolek LILY bílý lze použít jako stůl pro pracovní schůzky, pro relaxaci s návštěvou nebo jako designový doplněk Vaší kanceláře. Díky svému elegantnímu designu se hodí do každého moderního interiéru.

Pokud Vás zaujal ASIR Konferenční stolek LILY bílý, neváhejte a zakupte si ho z naší nabídky na www.brega.cz.

ASIR Konferenční stolek LILY bílý

ASIR Konferenční stolek LILY bílý

ASIR Konferenční stolek LILY bílý je investicí do Vašeho interiéru, kterou určitě nebudete litovat. Bude se hodit při Vašich pracovních schůzkách a zároveň jako stylizovaný prostor pro relaxaci s návštěvou. Pořiďte si ASIR Konferenční stolek LILY bílý ještě dnes a pochlubte se svým kousekem návštěvám a kolegům.