SLEDUJTE NÁS

Speciální zimní akce Švédských drah - SJ

Plánujete-li v lednu či začátkem února navštívit Švédské království, nebo v něm přímo žijete, potom by se vám mohla hodit speciální časově omezená nabídka Švédských drah, která vám poskytuje výrazné slevy na jak na vysokorychlostní vlaky (166 SEK), tak vlaky regionální a InterCity (95 SEK).


Speciální zimní akce se vztahuje na spoje vypravované mezi 9. lednem 2017 až 9. Únorem 2017. Háček je jen v tom, že lístky si však musíte koupit nejpozději do 02.12.2016. Sleva de facto snižuje cenu většiny přímých spojů pro dospělého (vuxen) na 195 SEK u vysokorychlostních vlaků (X2000, X3000) a na 99 SEK a níže u regionálních spojů a InterCity vlaků. Výhoda zimní akce je, že je kombinovatelná se studentskou slevou a mládežnickou slevou do 25 let včetně (ungdom biljetter).

Řekněme si teď několik zajímavých spojení, která se přímo nabízejí: Stockholm-Umea 166 SEK, Kodaň-Stockholm 166 SEK, Stockholm-Oslo 166 SEK, Stockholm-Goteborg 166 SEK, Stockholm-Falun 95 SEK, Malmö-Karlstad 195 SEK atd.


Jízdenky se zimní slevou můžete zakoupit zde. Stránka je dostupná také v anglické verzi. Po výběru spojení ve výše uvedeném období dole zaškrtněte, že máte slevový kód (Jag har en kampanjkod) a doplňte: Januari17. Jste-li mladší 26 let, nezapomeňte vybrat Ungdom 19-25. A je to, stačí už jen nakoupit. Pokud nechcete, aby vám utekl nějaký zajímavý tip na chytré a levné cestování, přidejte si naší stránku na Facebooku, pokud jste tak už neučinili. A také si můžete přečíst celou šestidílnou sérii, jak levně procestovat Skandinávii.Odebírej i další tipy :)      


ČTĚTE TAKÉ:

JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
SKANDINÁVII (3. DÍL)
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
FRANCII (1. DÍL)
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
SKANDINÁVII (1. DÍL)
LEDOVÝ HOTEL
JEDINEČNÝ MRAZIVÝ ZÁŽITEK