SLEDUJTE NÁS

Akce 1+1 do Varšavy, Vídně a Lvova

Se zprovozněním nové autobusové linky do Vídně a na Ukrajinu přes Polsko přichází dopravce Leoexpress se speciální akcí do nových destinací. Pokud si zakoupíte jízdenku pro dvě osoby na stejný spoj, zaplatíte jen cenu za jeden lístek.

tapeciarnia.pl
Gábina Nečasová, Leoexpress facebook

Akce 1+1 u Leoexpressu platí z jakékoliv stávající zastávky LE, tedy například Prahy, Ostravy či Košic do některé z nových destinací. Ve vaší stanici nasednete na vlak Leoexpressu, ten Vás přiveze do přestupní stanice, kde máte garantovaný přestup na LE autobus. V případě Polska a Ukrajiny je přestup v Bohumíně, do Vídně se jezdí z Olomouce.

Ceny se u Leoexpressu pochopitelně liší spoj od spoje a dne v týdnu. Jízdenka do Lvova vyjde z Prahy okolo 300-320 Kč za osobu, z Prahy do Varšavy se můžete dostat na příjemných 240 Kč. Asi nejatraktivněji působí spojení Praha-Vídeň, které stojí okolo 125 Kč a třídou business pouhých 210 Kč. Je to velice zajímavá nabídka, protože autobusem se jízdenky do Vídně pohybují okolo 380 Kč a v případě vlaků 524 Kč.

Zakoupit speciální akční jízdenky 1+1 můžete na tomto odkazu dopravce, vybírejte data v červenci, akce platí do 31.7. Ve vyhledávači spojení je nutné zadávat originální názvy měst, tj. Wien, Lwow, Warszawa atd. Rezervační systém LE také často selhává a neukazuje existující spoje, pokud se vám toto stane, tak chviličku vyčkejte a pak to zkuste znovu. Nezapomeňte nastavit, že cestují 2 osoby a to i v případě, že si jednu imaginární budete muset vymyslet.Nenechte si ujít i další tipy :)      


ČTĚTE TAKÉ:

CESTOVÁNÍ ZDARMA
PO SLOVENSKU
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
BELGII (1. DÍL)
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
SKANDINÁVII (1. DÍL)
KDE A KDY SI DÁT
KÁVU UVNITŘ VELRYBY