SLEDUJTE NÁS

Letní akce Hellöbusu - vše za 15€

Speciální letní akci si pro zákazníky připravil rakouský autobusový dopravce Hellö bus, který úzce spolupracuje s Rakouskými drahami ÖBB. Prakticky na všech svých linkách nabízí jednosměrné jízdenky za maximálně 15 €, čili pouhých 405 Kč. Možná přišel ten pravý čas vypravit se do Benátek, Janova, Lublaně či Curychu.


Nákup jízdenek za 15 € se vztahuje na spoje vypravované mezi 14.7. a 30.9.2016. Jedna z linek jede přímo z Prahy přes České Budějovice, Linec, Salzburg a Udine do Benátek. Ostatní autobusové linky vyjíždějí povětšinou z Vídně a projíždějí dle směru spoje i další velká města jako Linec, Salzburg, Graz a Innsbruck. Na všech těchto stanicích můžete nastupovat do Hellö autobusů. Do Vídně se můžete momentálně dostat za 1 € z Bratislavy, nebo v červenci Leo expressem z ČR za 125 Kč. Z Českých Budějovic do Lince jezdí několikrát denně vlak ČD za 248 Kč atd.

Linky Hellö bus jezdí do Švýcarska, Itálie, Slovinska nebo Chorvatska. Vybírat je z čeho, takové Benátky, Lublaň, Janov nebo Curych jsou skutečně zajímavými turistickými destinacemi. Celý rozpis linek vidíte na obrázku pod textem. Pokud využijete noční autobusy, ušetříte za ubytování a tak vás například celý výlet z Bratislavy do Benátek a zpět (včetně celodenní prohlídky Vídně) může vyjít jen na 32€. Nebo z Českých Budějovic/Prahy do Benátek a zpět za 810 Kč.

Jízdenku si musíte zakoupit prostřednictvím webových stránek Hellö busu, následně si ji vytisknete a vezmete s sebou. Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo a jedno větší do kufru, obojí v ceně jízdenky. Tak už nezbývá než vyrazit!

Na naší stránce Right Place Right Time naleznete i další rady a zajímavosti, které můžete v létě využít. Pokud nechcete, aby vám něco nového uniklo, stačí si nás jen přidat na facebooku.Nenechte si ujít i další tipy :)      


ČTĚTE TAKÉ:

CESTOVÁNÍ ZDARMA
PO SLOVENSKU
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
BELGII (1. DÍL)
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
SKANDINÁVII (1. DÍL)
JAK PROCESTOVAT LEVNĚ
SRBSKO